HOTEL   TATRA
MOC   ATRAKCJI   W ZAKOPANEM   I   OKOLICACHDla naszych Gości przygotowaliśmy atrakcje, których nie ma żadne inne miejsce. Poczuj adrenalinę w góralskim stylu i daj się porwać na jedną z naszych wycieczek.


indywidualne wycieczki w górskim terenie

przejazd quadami

Indywidualne wycieczki z szkoleniem podstawowym jazdy w górskim terenie. Podczas wycieczki przejeżdżamy w kierunku Zakopanego – Harenda, Gubałówka. Na grani ognisko z pieczeniem kiełbasy i relaksem w panoramą Tatra w tle. Wrażenia gwarantowane.
  • czas trwania : 1h / wycieczki 3 - 6 h
  • cena : od 250 zł / od 500 zł


zimowe szaleństwo na leśnych ścieżkach i otwartych polanach

skutery śnieżne

Skutery śnieżne – zimowe szaleństwo! Spróbuj swoich sił na leśnych ścieżkach i otwartych polanach. Poczuj szybkość i adrenalinę. Wycieczki organizowane indywidulnie (max 2 osoby z instruktorem). Każda wycieczka obejmuje zapoznanie się ze sprzętem, podstawy jazdy. Dla odważnych przejazd z instruktorem na jednej maszynie. Są odważni?
  • czas trwania : 1 h / wycieczki 3 - 6 h
  • cena : od 250 zł / od 500 zł


Białe szaleństwo i jazda poza trasą

Oferta skitourowa

Wycieczki Ski-Tourowe i jazda poza trasą – Zakopane i okolice to tak zwana mekka "ski-tourowców". Białe szaleństwo połączone ze zdobywaniem szczytów o własnych siłach. Załóż specjalistyczny sprzęt i wyjdź na fokach w ciekawe tereny tuż obok hotelu. Zjazd w dziewiczym terenie to zupełnie inne doświadczenia doznania narciarskie niż te, które były Ci dotychczas znane. Jeżeli Ci się spodoba jest możliwość organizacji wycieczek w wyższe partie Tatr. Współpracujemy z najlepszymi wypożyczalniami sprzętu ski-tourowego, lawinowego ABC oraz przewodnikami IFBV, a także ratownikami TOPR.
  • czas trwania : 1 - 3 h / wycieczki 3 - 12 h
  • cena : od 100 zł za 1h / od 600 zł


pobliskie potoki i rzeki będą Twoje

Wędkarstwo muchowe

Niezależnie od tego czy nigdy wcześniej nie trzymałeś wędki w dłoni czy jesteś doświadczonym wędkarzem - wczasy w Hotelu Tatra są świetną okazją na aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Wybierz się z naszymi przewodnikami nad pełne pstrągów i lipieni rzeki podhala. Zmierzysz się z nurtem prawdziwego górskiego potoku i poczujesz zastrzyk wędkarskiej adrenaliny w najlepszym wydaniu. Indywidualnie, z przyjaciółmi czy też rodziną - możesz polegać na naszym doświadczeniu.
  • czas trwania : 6 h
  • cena : od 500 zł
zobacz krótki materiał opowiadający o urokach tej atrakcji: Hotel TATRA Zakopane - Video www.tatrafishing.pl


Wypożyczalnia rowerów, wycieczki oraz szkolenia

Rowery FatBike

Wypożyczalnia rowerów typu FatBike, wycieczki oraz szkolenia. Na miejscu dla Gości czekają rowery górskie na bardzo szerokich oponach. Fatbajki to nowy gatunek rowerów, które idealnie nadają się na tatrzańskie szlaki. Niewielkie opory toczenia, doskonała trakcja oraz amortyzacja na zjazdach to tylko kilka zalet tego sprzętu. Organizujemy szkolenia z zakresu jazdy MTB / Enduro oraz wycieczki po okolicach, lokalnych singlach lub zakopiańskich dolinach.
  • czas trwania : 1 h / 24 h / szkolenie techniki jazdy 1h / wycieczki 3 - 6h
  • cena : 20 zł / 100 zł / 120 zł / od 400 zł


Jesteśmy do dyspozycji

przez całą dobę

Dzwoń w razie potrzeby

(+48) 18 200 17 17

Masz pytania?

chętnie odpowiemy