HOTEL   TATRA
MOC   ATRAKCJI   W ZAKOPANEM   I   OKOLICACHDla naszych Gości przygotowaliśmy atrakcje, których nie ma żadne inne miejsce. Poczuj adrenalinę w góralskim stylu i daj się porwać na jedną z naszych wycieczek.


indywidualne wycieczki w górskim terenie

przejazd quadami

Indywidualne wycieczki z szkoleniem podstawowym jazdy w górskim terenie. Podczas wycieczki przejeżdżamy w kierunku Zakopanego – Harenda, Gubałówka. Na grani ognisko z pieczeniem kiełbasy i relaksem w panoramą Tatra w tle. Wrażenia gwarantowane.
  • czas trwania : 1h / wycieczki 3 - 6 h
  • cena : od 250 zł / od 500 zł


zimowe szaleństwo na leśnych ścieżkach i otwartych polanach

skutery śnieżne

Skutery śnieżne – zimowe szaleństwo! Spróbuj swoich sił na leśnych ścieżkach i otwartych polanach. Poczuj szybkość i adrenalinę. Wycieczki organizowane indywidulnie (max 2 osoby z instruktorem). Każda wycieczka obejmuje zapoznanie się ze sprzętem, podstawy jazdy. Dla odważnych przejazd z instruktorem na jednej maszynie. Są odważni?
  • czas trwania : 1 h / wycieczki 3 - 6 h
  • cena : od 250 zł / od 500 zł


Białe szaleństwo i jazda poza trasą

Oferta skitourowa

Wycieczki Ski-Tourowe i jazda poza trasą – Zakopane i okolice to tak zwana mekka "ski-tourowców". Białe szaleństwo połączone ze zdobywaniem szczytów o własnych siłach. Załóż specjalistyczny sprzęt i wyjdź na fokach w ciekawe tereny tuż obok hotelu. Zjazd w dziewiczym terenie to zupełnie inne doświadczenia doznania narciarskie niż te, które były Ci dotychczas znane. Jeżeli Ci się spodoba jest możliwość organizacji wycieczek w wyższe partie Tatr. Współpracujemy z najlepszymi wypożyczalniami sprzętu ski-tourowego, lawinowego ABC oraz przewodnikami IFBV, a także ratownikami TOPR.
  • czas trwania : 1 - 3 h / wycieczki 3 - 12 h
  • cena : od 100 zł za 1h / od 600 zł


pobliskie potoki i rzeki będą Twoje

Wędkarstwo muchowe

Niezależnie od tego czy nigdy wcześniej nie trzymałeś wędki w dłoni czy jesteś doświadczonym wędkarzem - wczasy w Hotelu Tatra są świetną okazją na aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Wybierz się z naszymi przewodnikami nad pełne pstrągów i lipieni rzeki podhala. Zmierzysz się z nurtem prawdziwego górskiego potoku i poczujesz zastrzyk wędkarskiej adrenaliny w najlepszym wydaniu. Indywidualnie, z przyjaciółmi czy też rodziną - możesz polegać na naszym doświadczeniu.
  • czas trwania : 6 h
  • cena : od 500 zł
zobacz krótki materiał opowiadający o urokach tej atrakcji: Hotel TATRA Zakopane - Video www.tatrafishing.pl


Jesteśmy do dyspozycji

przez całą dobę

Dzwoń w razie potrzeby

(+48) 18 200 17 17

Masz pytania?

chętnie odpowiemy