ZAPRASZAMY DO HOTELU TATRA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do najwyżej położonego hotelu w Zakopanem znajdującego się na wysokości 1080 m.n.p. „Hotel TATRA” to aktualnie najnowszy obiekt turystyczny usytuowany w samym sercu polskich Tatr, w malowniczej dzielnicy Cyhrla, nowoczesny i komfortowy.

Wybraliśmy to miejsce ze względu na zapierającą dech w piersiach panoramę. Z okien hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby architektura Hotelu TATRA wpisywała się w styl zakopiański, a atmosfera w nim panująca subtelnie łączyła elementy tradycji i nowoczesności.

Opinie gości :
Hotel na wysokim poziomie :) Obsługa miła, kuchnia rewelacyjna. Gorąco polecam i już rozmyślam nad kolejna rezerwacją w śnieżny weekend.
Lesław (5/5 : facebook.com)

Chciałabym podziękować za wspaniały weekend spędzony w Hotelu Tatra. Jestem pod wielkim wrażeniem, hotel czysty, obsługa sympatyczna i kompetentna, wielkie ukłony dla szefa kuchni- jedzenie wyśmienite! Polecam wszystkim!
Agnieszka (5/5 : facebook.com)