ZAPRASZAMY DO HOTELU TATRA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do najwyżej położonego hotelu w Zakopanem znajdującego się na wysokości 1080 m.n.p. „Hotel TATRA” to aktualnie najnowszy obiekt turystyczny usytuowany w samym sercu polskich Tatr, w malowniczej dzielnicy Cyhrla, nowoczesny i komfortowy.

Wybraliśmy to miejsce ze względu na zapierającą dech w piersiach panoramę. Z okien hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby architektura Hotelu TATRA wpisywała się w styl zakopiański, a atmosfera w nim panująca subtelnie łączyła elementy tradycji i nowoczesności.

Opinie gości :
w tej cenie ciężko znaleźć równie dobry hotel w Zakopanym
Michał (9,6/10 : booking.com)

+ piękne widoki z okna, + winda :-)) + lokalizacja nieco na uboczu, dzięki temu cisza i spokój + duży parking - mimo obłożenia 100% nie było problemu z miejscami + przestronny pokój + smaczne śniadanie, bogaty wybór. Widać że hotel jest stosunkowo nowy, brakuje jeszcze dopracowania kilku detali. Personel bardzo miły i pomocny. Kilka detali wymaga poprawienia, ale ogólnie wrażenia jak najbardziej NA PLUS. Na pewno wrócimy.
Paweł (8,3/10 : booking.com)