ZAPRASZAMY DO HOTELU TATRA

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić do najwyżej położonego hotelu w Zakopanem znajdującego się na wysokości 1080 m.n.p. „Hotel TATRA” to aktualnie najnowszy obiekt turystyczny usytuowany w samym sercu polskich Tatr, w malowniczej dzielnicy Cyhrla, nowoczesny i komfortowy.

Wybraliśmy to miejsce ze względu na zapierającą dech w piersiach panoramę. Z okien hotelu rozciąga się widok zarówno na górskie szczyty Tatr polskich i słowackich, jak również na położone w dolinie Zakopane.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby architektura Hotelu TATRA wpisywała się w styl zakopiański, a atmosfera w nim panująca subtelnie łączyła elementy tradycji i nowoczesności.

Opinie gości :
Nie muszę nawet opisywać w kilku słowach, bo wystarczy w jednym - REWELACJA ! :) Wielkie gratulacje dla szefa kuchni za wyśmienite potrawy jakie serwuje, a także dla całej hotelowej załogi, która jest bardzo serdeczna i komunikatywna ! Hotel na wysokim poziomie - odliczam kolejne miesiące do urlopu, aby tam wrócić :) POLECAM !!
Kamila (5/5 : facebook.com)

Super hotel, wspaniałe widoki, miła obsługa, dobre jedzenie, fajny barman, który robi super drinki (szczególnie dla dzieci), fajny basen. Hotel godny polecenia. Justyna, Zbyszek i Amelka Siuda
Justyna (4/5 : facebook.com)