RESTAURACJE   HOTELU
STREFA   DOBREGO   SMAKU

RESTAURACJA TATRA

Trudno wyobrazić sobie dobry wypoczynek bez pysznego i zdrowego jedzenia. Dlatego w HOTELU TATRA szczególnie dopieszczamy podniebienia naszych gości. Szefowie kuchni dbają o to, by serwowane przez nich w formie bufetu śniadania, oraz obiadokolacje stanowiły zbilansowane posiłki przyrządzane z najlepszych i najświeższych produktów.

Hotel Tatra Zakopane - restauracja

śniadania w formie bufetu

w godzinach 08:00 - 11:00
Smaczne i domowe posiłki z zachowaniem tradycyjnych receptur to nieodłączna część udanego wypoczynku. Dlatego dla naszych Gości wszystkie dania przygotowywane są wyłącznie na świeżych lokalnych produktach.
dobry "hotel" tym się chlubi
że gotuje co Gość lubi

obiadokolacje w formie bufetu

w godzinach 17:00 - 19:30
Aby pobyt w hotelu był jeszcze bardziej domowy i ciepły szef kuchni dba o to by przygotowywać potrawy zgodnie z przepisami naszych babć. Menu łączy w sobie góralski charakter, z elementami kuchni europejskiej.
można zjeść byle co
ale nie byle jak zrobione

RESTAURACJA KOSZYSTA

Na parterze hotelu działa restauracja, w której mogą Państwo zamówić dania ze starannie ułożonego menu. Wykwintne dania dopieszczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Menu łączy w sobie góralski charakter, z elementami kuchni europejskiej. Zgodnie z potrzebami naszych klientów przygotowaliśmy także propozycje w stylu FIT oraz dania przygotowane metodą Sous-Vide, aby zachować walory nie tylko smakowe, ale również wartości odżywcze.
restauracja zakopane hotel Tatra
RESTAURACJA A'LA CARTE

wyśmienita kuchnia dla najbardziej wymagających smakoszy

Polecamy zarówno potrawy o lokalnej proweniencji, takie jak grillowany oscypek podany z boczkiem, cebulą i żurawiną, czy pyszny pstrąg pieczony z ziołowymi ziemniakami podany z warzywami na parze, jak również dania wykwintne i wyrafinowane, jak chociażby sarna z polentą i sosem piernikowo-jagodowym.

Przyjemność, wynikającą ze spożywania posiłków, spotęgują wspaniałe widoki rozpościerające się z okien jadalni.

rezerwacja stolika : (+48) 18 200 17 17