Zakopane, Cyrhla 34

HOTEL   TATRA
SPA   &   WELLNESSZapraszamy do skorzystania z oferty SPA w wersji PREMIUM. Tylko u nas najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała firmy ORGANIQUE. Stworzone z pasji do natury bazujące na ekstraktach roślinnych oraz życiodajnych olejach naturalnych pochodzących z najdalszych zakątków świata. W strefie relaksu znajdziesz także saunę fińską, czy parową, oraz siłownię.


OFERTA ZABIEGÓW SPA

SPA

Wyobraź sobie ciepłą, aromatyczną czekoladę leniwie rozlewającą się na Twojej skórze. Poczuj kojący dotyk dłoni, masujących Twoje mięśnie i uwalniającynagromadzone w nich napięcie.

Jeśli sam tylko opis takiego zabiegu wprawił Cię w stan błogiej zadumy, zapraszamy do działającego w Hotelu Tatra centrum odnowy biologicznej.

Dla jeszcze większego relaksu i komfortu naszych gości przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. W ich trakcie używamy wyłącznie naturalnychspecjalistycznych produktów renomowanych marek branży kosmetycznej (Organique, Organic Siries, Dr.Temt Laboratories, Mineral, Lines, Secrets).Odprężenie i relaks

SAUNARUIM

Nieodłączną część SPA w Hotelu Tatra stanowią dwie sauny: parowa i fińska (sucha). Dzięki nim nasi goście mogą zregenerować siły, odprężyć się, poprawić kondycję skóry oraz poczuć się wyraźnie zrelaksowani i zadowoleni.

Sauna fińska i łaźnia turecka są
bezpłatne w godzinach 16:00-21:00.

W pozostałych godzinach płatne według cennika:
15zł/h – 1 sauna (fińska lub parowa)
25zł/h – 2 sauny (fińska i parowa)
120zł/h – rezerwacja na wyłączność


Poprawa kondycji i koloru skóry

Fitness & solarium

A może trochę słońca na specjalne zamówienie? W Hotelu Tatra to możliwe!  W naszym solarium możesz zadbać o piękną opaleniznę i wrócić z pobytu w górach niczym z egzotycznego, nadmorskiego kurortu. Spróbuj sobie tylko wyobrazić minę Twoich znajomych... Do tego wszystkiego w sali fitness z urządzoną mini siłowniązadbasz o piękną sylwetkę - w zdrowym ciele zdrowy duch!

Jesteśmy do dyspozycji

przez całą dobę

Dzwoń w razie potrzeby

(+48) 18 200 17 17

Masz pytania?

chętnie odpowiemy