Zakopane, Cyrhla 34

HOTEL   TATRA
ZAPLECZE   REKREACYJNEJednym z największych atutów Hotelu Tatra jest szerokie  zaplecze rekreacyjne.  Obok placu i sali zabaw zlokalizowane jest boisko do siatkówki plażowej oraz wydzielone miejsce na towarzyskie spotkania przy grillu.


Hotel z salą zabaw dla dzieci

Sala zabaw TATRA LAND

W naszym hotelu znajduje się prawdziwa perełka – wyjątkowa Sala Zabaw TATRA LAND, która przemienia się w oazę beztroskiej radości dla dzieci. TatraLandia to miejsce, gdzie każde dziecko może zanurzyć się w świat niekończącej się zabawy i czystej euforii. Nasza Sala Zabaw oferuje bogactwo atrakcji, które sprawią, że pobyt Państwa dziecka w naszym hotelu stanie się niezapomnianą przygodą. Do dyspozycji naszych młodych gości mamy basen z piłeczkami, trampolinę, tor przeszkód, zjeżdżalnię oraz dedykowaną strefę malucha. Zapraszamy do TatraLandii, gdzie marzenia o nieskończonej zabawie stają się rzeczywistością!Hotel dla rodzin z dziećmi

Kącik zabaw

Nie zapomnieliśmy po raz kolejny o rodzinach z dziećmi. Hotel Tatra to przecież hotel przyjazny dzieciom. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy kolorowy kącik zabaw w którym mogą spędzać czas na beztroskiej zabawie.


Hotel przyjazny dzieciom

Plac zabaw

W piękne, słoneczne dni zapraszamy do aktywnego, rodzinnego spędzania czasu na placu zabaw przygotowanym z myślą o naszych najmłodszych gościach. Piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia i więcej - a wszystko przy hotelu - na bezpiecznym placu zabaw dzieci mogą się bawić w najlepsze i korzystać z czystego tatrzańskiego powietrza.Aktywny czas wypoczynku

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Obok placu zabaw zlokalizowane jest boisko do siatkówki plażowej oraz wydzielone miejsce na towarzyskie spotkania przy grillu.

Jesteśmy do dyspozycji

przez całą dobę

Dzwoń w razie potrzeby

(+48) 18 200 17 17

Masz pytania?

chętnie odpowiemy